DETAILS, FICTION AND کارشناسی خودرو

Details, Fiction and کارشناسی خودرو

Details, Fiction and کارشناسی خودرو

Blog Article

به همین خاطر باید حتما مراحل کارشناسی خودرو کارکرده را چه در محل و چه در مراکز مختلف انجام دهید. کارکیتا دارای کارشناسان خبره و باتجربه ای است که هر کدام به صورت تخصصی در حوزه کارشناسی خودرو فعالیت می کنند. اگر نیاز به خدمات تخصصی و اصولی برای کارشناسی خودرو را دارید، توصیه می کنیم که به جای صرف و هزینه زیاد برای خارج شدن از منزل، اقدام به دریافت خدمات درخواست کارشناسی خودرو در محل کنید.

در هنگام کارشناسی رنگ ماشین، مواردی مثل رنگ‌شدگی، قلم‌گیری، آبرنگ و… توسط کارشناسان ماهر و به وسیله تجهیزاتی همچون ضخامت‌سنج و… مورد بررسی قرار می‌گیرند.

موتور، هوش برتر و اصلی‌ترین بخش یک خودرو است.به همین علت برای بررسی این قسمت نیز باید حساسیت‌های زیادی به خرج داد و از فیلترهای زیادی رد شد. شایان ذکر است که یک موتور آرام و بی‌صدا نیز باید از لحاظ فنی بررسی شود.مشکل روغن سوزی و دفرمه شدن رینگ نیاز به تعمیراساسی موتور داشته و هزینه‌های سرسام‌آوری را به دنبال دارد.

به این ترتیب، خیال شما بابت سلامت خودرو و امنیت آن راحت خواهد بود.

شما در زمان وارد سازی اطلاعات جامع خودرویی می‌بایست اطلاعات وسیله نقلیه را به‌صورت دقیق پر کنید تا به توجه به کارشناسی ماشین شرایط بررسی انجام شود. در زمان تحویل برگه کارشناسی نیز حتماً صحت موارد ذکر شده + اطلاعات تکمیلی خودرو و نحوه کارشناسی خودرو را بررسی کنید.

حقوق مادی و معنوی این سرویس (وب سایت و اپلیکیشن های موبایل) متعلق به چاره یاب هوشمند سانا (آچاره) است.

مشاهده مقاله بعدی فرانشیز بیمه بدنه چیست؟ چگونه از فرانشیز بیمه خلاص شویم؟

به ویژه اگر بخواهد از طریق دلالی ماشین اقدام به خرید خودرو کرد.

دست کشیدن: این کار شاید ساده بنظر برسد اما نیاز به تجربه دارد. اگر روی بدنه زبری یا برجستگی احساس شود، نشانگر این است که خودرو قبلا رنگ شده است.

ارائه گزارش کامل به صورت مکتوب و آنلاین و باضمانت کارکیتا

وضعیت فنی ، وضعیت لاستیک ،کارکرد خودرو ،... دقیقا به همین صورت عمل می شود.

تست چراغ‌ها: وضعیت تمامی چراغ‌های ماشین، به‌خصوص چراغ‌های عقب، جلو، راهنما و ترمز، بررسی می‌شود. نتظیمات زاویه چراغ‌ها نیز در این مرحله چک می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه بازدید بیمه بدنه به اینجا مراجعه کنید.

دوربین: در صورتی که از زوایای درست از ماشین عکس گرفته شود، می‌توان وضعیت رنگ و بدنه را مشخص کرد.

Report this page